Plaatsing herinneringsbordje

Ter gelegenheid van het 400 jarig bestaan van Kollumerpomp zijn er op zaterdag 3 november 2012 door Vrouwenbond ‘Passage’ en Plaatselijk Belang twee bol-esdoorns langs het wandelpad ‘De Blikken’. Deze bomen symboliseren de diverse geledingen en leeftijdsgroepen in ons dorp. De stam van de boom kan niet zonder het wortelstelsel en ook niet zonder de takken met al zijn bladeren. Ze hebben elkaar nodig, niet alleen om te bestaan maar ook om te groeien. In ons dorp ‘De Pomp’ hebben we elkaar nodig, in welk opzicht dan ook. Hierdoor is er perspectief voor de toekomst en blijft het goed wonen hier in Kollumerpomp; voor ons en onze kinderen. Om deze boomplantdag in onze herinnering te houden, is er in de tweede week van maart 2013 een bordje geplaatst op de rustbank die precies tussen de beide bomen instaat.